نفرت داشتن از وکالت تسهیلات تسهیلات مسکن

نفرت داشتن از: وکالت تسهیلات تسهیلات مسکن اخبار اقتصادی و بازرگانی

دستگیری باند فالگیران میلیاردی در اینترنت

فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: اعضای باند سه نفره‌ای که از طریق شبکه‌های اجتماعی خبر رسان تلگرام و اینستاگرام در قالب فالگیری و رمالی در سراسر کشور از..

ادامه مطلب

راننده‌ها وسط اتوبان برسر سبقت! ، تبری&quot، دعوای &quot

مردی که با تبر به یک ماشین در بزرگراه آزادگان حمله کرده بود، شناسایی و دستگیر شد. علت این اتفاق عجیب جر و بحث ضارب با راننده یک تیبا بر سر سبقت بوده است..

ادامه مطلب

تصویر + اقدام جنون‌آمیز پسر جوان در خانی‌آباد

به گزارش تسنیم؛ پسر جوانی در یک اقدام جنون آمیز خودش را سوزاند و بر اثر این اتفاق دو نفر دیگر مصدوم شدند. اقدام جنون آمیز پسر جوان در خانی ..

ادامه مطلب

ضرب‌وجرح دانش‌آموز به سبک فیلم‌های رزمی!

«در پی دریافت گزارشی مبنی بر وقوع تنبیه بدنی در یکی از مدارس این شهر بلافاصله تیمی متشکل از چند نفر از کارشناسان این اداره در مدرسه مربوطه حاضر و مأ..

ادامه مطلب

انهدام باند سارقان اماکن شخصی و دولتی در «نهبندان»

فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی از انهدام باند سارقان اماکن شخصی و دولتی با کشف 21 فقره دزدی خبر داد. انهدام باند سارقان اماکن شخصی و دولتی در «نهب..

ادامه مطلب

7 فوتی بر اثر زلزله تاکنون ، جزئیات وقوع زمین‌لرزه ۷.۳ ریشتری در غرب کشور

سخنگوی شرکت امداد و نجات با اشاره به وقوع زمین‌لرزه ۷.۳ ریشتری در کرمانشاه گفت: شش تیم ارزیاب جهت بررسی ابعاد زمین‌لرزه و خسارات احتمالی به منطقه اع..

ادامه مطلب

انگیزه قاتل یک روحانی در پایتخت کشور عزیزمان ایران چه بود؟ ، روحانی مصدوم درگیری امروز در مترو، درگذشت

روحانی ای که بعدازظهر امروز به وسیله یک متهم سابقه‌دار در برابر متروی امام خمینی (ره) مورد ضربات چاقو قرار داده شد و به قتل رسید، دانشجوی دکترای الهیات بو..

ادامه مطلب

پسری که همکلاسی‌اش را با ساطور کشت!

عامل قتل هنگام دفاع از خود به پای پدر ومادر همکلاسی کشته شده‌اش افتاد وضمن ابراز شرمندگی وپشیمانی از آنها طلب عفو و بخشش کرد وگفت: «به جوانی‌ام رحم کنید. می‌دان ..

ادامه مطلب

آتش سوزی گسترده در یونان

‎بادهای خشک و هوای داغ تابستان موجب بروز بیش از ۹۰ مورد آتش سوزی جنگلی در نقاط متفاوت یونان شده است است. آتش سوزی گسترده در یونان عبارات مه..

ادامه مطلب