نفرت داشتن از وکالت تسهیلات تسهیلات مسکن

نفرت داشتن از: وکالت تسهیلات تسهیلات مسکن اخبار اقتصادی و بازرگانی

دريافت ارز در قبال ارائه كارت پرواز

دولت در فروردين سال جاري تصميم به تغيير سياست ارزي خود گرفته و تامين ارز مسافرتي را تقبل كرد دريافت ارز در قبال ارائه كارت پرواز عبارات..

ادامه مطلب

عقب‌ماندگی تاریخی قدرت خرید مردم را کم کردن داد / وزیر کار

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پیش‌بینی 65 هزار و 400 میلیارد تومان اعتبار جهت اشتغال امسال خبر داد و گفت: 6000 میلیارد تومان باقیمانده از اشتغال روستایی..

ادامه مطلب

از ماه نوامبر مسیر پرداخت جهت نفت کشور عزیزمان ایران مسدود می‌شود

مقامات ارشد آگاه خبر دادند که از ماه نوامبر، هند قادر نخواهد بود پول نفتی که از کشور عزیزمان ایران خریداری می‌کند را با استفاده از بانک‌های اروپایی پرد..

ادامه مطلب

تسهیلات بانکی بازنشستگان کشوری زیاد کردن می‌یابد

مدیرعامل صندوق بازنشستگی از زیاد کردن تسهیلات بانکی جهت بازنشستگان کشوری خبر داد.  تسهیلات بانکی بازنشستگان کشوری زیاد کردن می یابد عبارا..

ادامه مطلب

افزایش سقف برداشت از خودپردازها تا ۵۰۰ هزار تومان

در آستانه ایام عید و زیاد کردن تقاضا جهت پول نقد، بانک مرکزی مجوز زیاد کردن سقف برداشت از خودپردازها را به ۵۰۰ هزار تومان صادر کرد.  افزایش..

ادامه مطلب

دلار ۴ هزار و ۳۹۱ تومان ، قیمت سکه و دلار باز هم زیاد کردن یافت

در صرافی‌ها هر قطعه سکه طرح قدیم یک میلیون و ۵۰۲ هزار و ۵۰۰ تومان و سکه طرح تازه یک میلیون و ۴۷۶ هزار تومان به فروش رسید.  قیمت سکه..

ادامه مطلب

شرح قرارداد فاینانس نامحدود روسی از زبان معاون وزیر اقتصاد

محمد خزاعی راجع به شرح قرارداد اخیر وام بین بانکی کشور عزیزمان ایران و روسیه بیان کرد که خط اعتباری توافق شده است محدودیتی ندارد و راجع به پروژه‌هایی که م..

ادامه مطلب

عرضه گوشت وارداتی از استرالیا و آسیای میانه ، کاهش قیمت مرغ و گوشت

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام اعلام کرد که طی روزهای اخیر قیمت گوشت قرمز و گوشت مرغ کم کردن نسبی داشته است در حال حاضر در بازار مشغول خرید گوشت مرغ در ب..

ادامه مطلب

۲۱۲ هزار برگه اوراق حق تقدم مسکن معامله شد

بیش از ۴ هزار نفر با خرید بیش از ۲۱۲ هزار برگه اوراق حق تقدم تسهیلات مسکن در هفته گذشته وارد فرایند خرید منزل شدند. ۲۱۲ هزار برگه اوراق حق تقدم ..

ادامه مطلب