نفرت داشتن از وکالت تسهیلات تسهیلات مسکن

نفرت داشتن از: وکالت تسهیلات تسهیلات مسکن اخبار اقتصادی و بازرگانی

دستور فبروزآبادی جهت کم کردن سرعت خبر رسان تلگرام در کشور عزیزمان ایران

با دستور فیروزآبادی، رییس مرکز ملی فضای مجازی، از این بعد مجوز استقرار سرورهای شبکه توزیع محتوای خبر رسان تلگرام در کشور عزیزمان ایران لغو شد.  ..

ادامه مطلب

انتقال آب، کشور را دچار مسئله می‌کند / رییس شرکت هواشناسی کشور

معاون وزیر راه و رییس شرکت هواشناسی کشور با اشاره به شعار روز جهانی هواشناسی، گفت: آمادگی جهت پدیده‌های هوا و هوشیاری در برابر اقلیم از سوی شرکت هوا..

ادامه مطلب

سلامت زندانی با زندانبان هست، ولی با این همه زندانی، نظارت کم می‌شود / معاون سابق دادستان تهران

هزينه بسيار زيادي براي نگهداري از زنداني ها مي شود، هزينه اي كه نشانه از آن مجازات و تنبيه زنداني هست. بحث مجازات جداست ولی در مورد تنبيه افراد زندا..

ادامه مطلب

بطحایی جهت پرهیز از ورود دانش‌آموزان به اعتراضات چه می‎کند؟

وزیر آموزش و پرورش راجع به راهکار مواظبت از دانش‌آموزان جهت وارد نشدن آنها به اعتراضات گفت: سمیناری داریم که در آن مدیران ما توجیه می‌شوند که مراقبت‌های مورد ..

ادامه مطلب

دستگاه لرزه نگاری در شهرستان ملارد راه اندازی شد

مرکز اطلاع رسانی، روابط عمومی و امور بین الملل شرکت برنامه و بودجه کشور خبر بعضی رسانه ها در خصوص تعیین سقف درامد هفتصد هزار تومان جهت دریافت یارانه نقدی را..

ادامه مطلب

سامانه بارشی فعالی از هفته آینده وارد غرب کشور می‌شود

مدیرکل هواشناسی استان کردستان از ورود یک سامانه بارشی فعال از هفته آینده به استان‌های کردستان و کرمانشاه خبر داد.  سامانه بارشی فعالی از هفت..

ادامه مطلب

جمعه پایتخت کشور عزیزمان ایران بارانی می شود ، شروع بارش در کشور از فردا

دفریبا گودرزی در گفت و گو با میزان، اظهار داشت: براساس الگوی نقشه های هوا شناسی با ورود موج تازه بارشی به کشور فردا شاهد بارش باران در آذربایجان شرقی،غربی،ا..

ادامه مطلب

بارش باران در مناطق شمالی و جنوبی ، آخرین اوضاع هوا استان‌های کشور

به گزارش ایلنا، مرتضی ضرابی با بیان اینکه یک سامانه بارشی به جنوب کشور وارد شده است هست، اظهار داشت: این سامانه در استان های هرمزگان، جنوب کرمان و جنو..

ادامه مطلب