نفرت داشتن از وکالت تسهیلات تسهیلات مسکن

نفرت داشتن از: وکالت تسهیلات تسهیلات مسکن اخبار اقتصادی و بازرگانی

مانع تراشی‌ها ممکن است به اعتراض جوانان و جامعه منجر شود / جهانگیری

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: دولت از تمام ظرفیت‌ها جهت بهتر شدن زندگی ایرانیان استفاده خواهد کرد. جهانگیری: مانع تراشی ها ممکن است به اعتراض جوا..

ادامه مطلب

آمریکا تایید کرد در حمله اخیر کابل 4 شهروند این کشور کشته شدند

وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد، چهار شهروند آمریکایی کشته و دو تن دیگر در حمله روز شنبه به هتل اینترکنتیننتال در کابل زخمی شدند.  آمریک..

ادامه مطلب

فعالان کره‌جنوبی تصویر کیم جونگ اون را به آتش کشیدند

همزمان با اینکه رهبر یک گروه موسیقی مشهور دختران در کره‌شمالی از ایستگاه‌ راه‌آهن سئول عبور می‌کرد، ده‌ها فعال محافظه‌کار جهت سوزاندن تصویر بزرگی از رهب..

ادامه مطلب

ویدئوی تازه داعش راجع به حمله به کاخ سفید و لندن

داعش در ویدئویی تازه برگرفته از صحنه‌های فیلم‌های هالیوودی، ترساندن کرده که به خاک آمریکا و انگلیس حمله می‌کند.  ویدئوی تازه داعش راجع ب..

ادامه مطلب

گرد و خاک در اهواز

اداره کل محیط زیست خوزستان روز جمعه اعلام کرد که میزان غلظت گرد و خاک در اهواز به بیش از 66 برابر حد مجاز رسیده است. گرد و خاک در اهواز ..

ادامه مطلب

«سایت حزب‌الله مشهد» و «پیروان احمدی‌ن‍ژاد» فراخوان اعتراضات اولیه را داده بودند / علی مطهری

علی مطهری در حاشیه‌ی کنگره‌ی بزرگداشت هاشمی رفسنجانی به پرسش‌هایی درباره‌ی اعتراضاتی که هفته‌ی گذشته در کشور روی داد پاسخ گفت. او گفت که «سایت حزب‌الله مشهد» و ..

ادامه مطلب

آخرین روزهای عمر خورشید از نگاه تلسکوپ هابل , تصویر نجومی روز ناسا

پایگاه اینترنتی تصویر نجومی روز ناسا، امروز تصویر سحابی سیاره‌نمای NGC 7027 را از نگاه تلسکوپ فضایی هابل منتشر کرد. سحابی سیاره‌نما در آخرین لحظات فوت س..

ادامه مطلب

لزوم توجه به سموم باقی‌مانده در سبزیجات ، افزایش ۲ برابری چاقی در کودکان ایرانی

به گزارش ایسنا، دکتر علیرضا رییسی در نشست خبری امروز وزارت بهداشت که با عنوان بسیج تغذیه سالم برگزار شد، گفت: هر ماده غذایی که قابل خوردن باشد، باید ..

ادامه مطلب

اسرائیل انبار اسلحه سوریه را بمباران کرد / رسانه‌های صهیونیستی

خبرگزاری «معا»ی فلسطین صبح جمعه به نقل از منابع رژیم صهیونیستی گزارش کرد: جنگنده های اسرائیلی پنجشنبه شب یک انبار سلاح و مهمات را در کوه های قاسیون مشرف ..

ادامه مطلب

بطحایی جهت پرهیز از ورود دانش‌آموزان به اعتراضات چه می‎کند؟

وزیر آموزش و پرورش راجع به راهکار مواظبت از دانش‌آموزان جهت وارد نشدن آنها به اعتراضات گفت: سمیناری داریم که در آن مدیران ما توجیه می‌شوند که مراقبت‌های مورد ..

ادامه مطلب