نفرت داشتن از وکالت تسهیلات تسهیلات مسکن

نفرت داشتن از: وکالت تسهیلات تسهیلات مسکن اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار پزشکی افرایش قیمت دارو در امسال زیاد از ۹ درصد نخواهد بود / وزیر بهداشت

وزیر بهداشت با بیان این که در شرایط کنونی اقتصادی کشور، ممکن است شاهد بعضی تخلفات و سودجویی ها باشیم، گفت: تیم های نظارتی و تعزیراتی، فعال تر شده است اند و ساما

افرایش قیمت دارو در امسال زیاد از ۹ درصد نخواهد بود / وزیر بهداشت

وزیر بهداشت: افرایش قیمت دارو در امسال زیاد از ۹ درصد نخواهد بود

عبارات مهم : بهداشت

وزیر بهداشت با بیان این که در شرایط کنونی اقتصادی کشور، ممکن است شاهد بعضی تخلفات و سودجویی ها باشیم، گفت: تیم های نظارتی و تعزیراتی، فعال تر شده است اند و سامانه 190 وزارت بهداشت نیز آماده دریافت گزارش تخلفات حوزه بهداشت، درمان و دارو است.
به گزارش ایسنا، دکتر سید حسن هاشمی در ادامه، اظهار داشت: در شرایطی که اوضاع بازار نابسامان هست، ممکن است افرادی قصد سوء استفاده و سودجویی داشته باشند و این در حالی است که افرایش قیمت دارو در امسال زیاد از ۹ درصد نخواهد بود.

وزیر بهداشت تصریح کرد: یکی از راه های پیشگیری از بروز تخلفات در حوزه دارو این است که شرکت غذا و دارو، لیست دارو ها و قیمتی که باید در بازار به فروش برسد را به مردم اعلام کند تا مردم علاوه بر گزارش تخلفات به سامانه 190 وزارت بهداشت، بتوانند با مراجعه به سایت شرکت غذا و دارو از قیمت داروها آگاهی پیدا کنند تا از سودجویی و اجحاف به مردم جلوگیری شود.

افرایش قیمت دارو در امسال زیاد از ۹ درصد نخواهد بود / وزیر بهداشت

دکتر هاشمی با بیان اینکه با متخلفان و سودجویان در حوزه دارو، برخوردهای قانونی مورد نیاز انجام خواهد شد، از شدت یافتن نظارت های وزارت بهداشت در این حوزه خبر داد و گفت: تقاضا داریم که مردم با ما همکاری کنند و در اعلام و گزارش تخلفات و سودجویی ها نباید کوتاه آمد چون افراد را به توسعه و ترویج کار خلاف، تشویق می کند.

وزیر بهداشت با اشاره به تخصیص داده شده است ارز 4200 تومانی از سوی دولت به تولید و تامین کنندگان کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم، اظهار داشت: متاسفانه در حال حاضر مردم با رقمی زیاد از ارز 4200 تومانی، کالاهای اساسی و مورد نیاز خود را خریداری می کنند بنابراین باید حتما کنترل و بازرسی ها تقویت شود چون شرایط کشور، متفاوت از سایر دوره های دیگر است.

وزیر بهداشت با بیان این که در شرایط کنونی اقتصادی کشور، ممکن است شاهد بعضی تخلفات و سودجویی ها باشیم، گفت: تیم های نظارتی و تعزیراتی، فعال تر شده است اند و ساما

دکتر هاشمی از تمامی فعالان حوزه دارو و تجهیزات پزشکی خواست که با مردم همراهی کنند تا شرایط کنونی کشور، باعث آسیب به آنها نشود چراکه در این حوزه، انسانیت، نوعدوستی و علاقه به میهن و مردم باید در عمل نشان داده شود.

براساس گزارش وبدا، وزیر بهداشت ادامه داد: باید منصف باشیم و هیچ فردی انتظار ندارد که فروشندگان و تامین کنندگان کالاها، سودی نبرند ولی سودجویی غیرمعمول به خاص در شرایطی که همه دشمن های در پی تضعیف، برخورد، مقابله و به زانو در آوردن کشور و نظام جمهوری اسلامی هستند، یک خیانت ملی است و انصاف حکم می کند که همه را ببینیم و فقط به منافع شخصی توجه نداشته باشیم.

افرایش قیمت دارو در امسال زیاد از ۹ درصد نخواهد بود / وزیر بهداشت

واژه های کلیدی: بهداشت | تخلفات | بهداشت | وزیر بهداشت | وزارت بهداشت | اخبار پزشکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs