نفرت داشتن از وکالت تسهیلات تسهیلات مسکن

نفرت داشتن از: وکالت تسهیلات تسهیلات مسکن اخبار اقتصادی و بازرگانی

مهاجم بارسلونا در خط حمله تیمش احساس تنهایی می‌کند و نمی‌تواند بازی مورد نظرش را به نمایش بگذارد. 

لیونل مسی تنها ماند

لیونل مسی تنها ماند

عبارات مهم : احساس

مهاجم بارسلونا در خط حمله تیمش احساس تنهایی می کند و نمی تواند بازی مورد نظرش را به نمایش بگذارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، بارسلونا با عملکردی که در دو ال کلاسیکوی اخیر (رفت و برگشت سوپر جام اسپانیا) داشت ناتوانی اش را نشان داد. این نمایش ضعیف بیش از همه اوضاع لیونل مسی را آشکار کرد. مهاجم آرژانتینی از سال ها پیش سکان دار آبی اناری ها محسوب می شود ولی نتوانست در دو بازی رفت و برگشت تیمش را رهبری کند. در این شرایط نبود نیمار در خط حمله بارسلونا بیش از هر لحظه احساس شد. مسی دوباره باید به بازی کردن در نبود مهاجم برزیلی عادت کند. نیمار به عنوان یک ترساندن بزرگ جهت حریفان بارسلونا آشنا می شد. دو مهاجم آرژانتینی و برزیلی در کنار هم می توانستند قدرتمند ظاهر شوند و این عنوان باعث می شد آبی اناری ها راحت تر بتوانند به حریفان ضربه بزنند.

لیونل مسی تنها ماند

دیدار برابر رئال مادرید آمار دلواپس کننده ای از آبی اناری ها به نمایش گذاشت. ۱۰ دقیقه طول کشید تا جهت نخستین بار توپ به مسی در سانتیاگوبرنابئو برسد. نبود یک بازیکن جهت رساندن توپ به مهاجم آرژانتینی کاملا احساس می شد. در حالی که بارسلونا به دنبال کنترل ضد حمله های مادرید بود، مهاجم آرژانتینی به دنبال راه حلی جهت برنامه تازه تیم می گشت. او به همراه لوییس سوارس در خط حمله بازی می کرد ولی نتوانست یک هم تیمی مانند نیمار در کنارش داشته باشد. تفاوت مهاجم برزیلی با سوارس در این دو بازی کاملا مشخص شد. مسی همچون دوران خراردو مارتینو و دیگر سرمربیان پیشین بارسلونا دوباره احساس تنهایی می کند.

شرایط تازه مسی همچنین باعث شد که نحوه بازی اش عوض کردن کند. قبلا او در نوک خط حمله حضور داشت ولی کنون باید به عقب برگردد تا بتواند توپ ها را دریافت کند. البته بارسلونا اجازه این کار را به او نخواهد داد. ستاره آرژانتینی هر لحظه تلاش می کند به نحوی بازی کند که بیشترین آسیب را به تیم حریف بزند ولی در این شرایط غیر ممکن است.

مهاجم بارسلونا در خط حمله تیمش احساس تنهایی می‌کند و نمی‌تواند بازی مورد نظرش را به نمایش بگذارد. 

ارنستو والورده در نشست خبری بیش از بازی با رئال بتیس نیز به اوضاع مسی اشاره کرد و گفت : تیم باید خوب بازی که بتواند توپ ها را به خوبی به ستاره آرژانتینی برساند. مسی به تنهایی نمی تواند جهت تیم، پیروزی به ارمغان بیاورد. بازیکنان باید به او کمک کنند تا او نیز بتواند به تیم کمک کند.

واژه های کلیدی: احساس | لیونل مسی | بارسلونا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs