نفرت داشتن از وکالت تسهیلات تسهیلات مسکن

نفرت داشتن از: وکالت تسهیلات تسهیلات مسکن اخبار اقتصادی و بازرگانی

گزارش ادعایی شرکت ملل مبنی بر وجود ارتباط میان کشور عزیزمان ایران و رهبر ارشد القاعده

یک گروه از کارشناسان شرکت ملل در گزارشی مدعی شدند که سران القاعده در کشور عزیزمان ایران برجسته‌تر از گذشته شده‌اند و با رهبر ارشد این گروه نیز همکاری می‌کنند ..

ادامه مطلب

آمریکایی‌ها هیچ‌گاه به تعهدات خود پایبند نبودند / لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت زیاد کردن روابط کشور عزیزمان ایران و کره شمالی گفت: آمریکایی‌ها وقت مذاکره خوب حرف می‌زنند ولی وقت اجرا به هیچ یک از ..

ادامه مطلب

از گفت‌وگوی منجر به یک نتیجه خوب با ایران، خرسند خواهیم بود / پمپئو

وزیر امور خارجه آمریکا با بیان این‌که تحریم‌های کشور عزیزمان ایران به طور کامل و دقیق اجرا خواهد شد، گفت: کاخ سفید روز دوشنبه جزییات بازگشت تحریم‌ها..

ادامه مطلب

واکنش سخنگوی کرملین به بیانات ولایتی در رابطه با قرارداد نفتی

سخنگوی ریاست جمهوری روسیه در تصویر العمل به بیانات مشاور مقام معظم رهبری در رابطه با قرارداد نفت و گاز با روسیه گفت: نمی توانم آنرا تایید کنم. ..

ادامه مطلب

پکن و برلین از برجام حمایت می‌کنند / صدر اعظم آلمان

‘آنگلا مرکل’ صدراعظم آلمان اعلام کرد برلین و پکن از توافق هسته‌ای کشور عزیزمان ایران به شکل فعلی آن و بدون حضور آمریکا حمایت می کنند.  ..

ادامه مطلب

سیاست خارجی آمریکا استیجاری شده است است/ طرح مذاکره مجدد با کشور عزیزمان ایران خیال‌بافی است ، ظریف

وزیر امور خارجه کشورمان در تصویر العمل به بیانات همتای آمریکایی خود، اظهار کرد: صحبت‌های پمپئو آن‌قدر بی‌حساب و کتاب، خارج از نزاکت و بدون منطق بود که ارزش پاسخ ..

ادامه مطلب

ایران و فرانسه خبر یکدیگر را شنیدند

سفر آقای «ژان ایولودریان»، وزیر خارجه فرانسه به جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران نشانگر تبادل مشورت مستمر میان دو کشور است. ایران و فرانس..

ادامه مطلب

تشکیل محور ترکیه- ایران- قطر صحت ندارد / چاوش‌ اوغلو

وزیر خارجه ترکیه در سخنانی اعلام کرد که تشکیل محوری به نام محور ترکیه- ایران- قطر صحت ندارد. چاوش اوغلو: تشکیل محور ترکیه- ایران- قطر صحت ند..

ادامه مطلب

ادعای بی‌اساس سفیر عربستان در مصر علیه کشور عزیزمان ایران

سفیر عربستان در قاهره بار دیگر ادعاهای بی‌اساسی را علیه جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران مطرح کرد و گفت: حمله حوثی‌های یمن به تانکرهای نفتی ائتلاف عربی ..

ادامه مطلب

ویزای سفر به پایتخت کشور عزیزمان ایران و مجوز پرواز به هیات عربستانی داده شد/

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: ویزای سفر و مجوز پرواز هیات سعودی به پایتخت کشور عزیزمان ایران صادر شده است است و احتمال می‌دهیم سعودی‌ها بعد از ایام حج به ک..

ادامه مطلب