نفرت داشتن از وکالت تسهیلات تسهیلات مسکن

نفرت داشتن از: وکالت تسهیلات تسهیلات مسکن اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار حوادث ضرب‌وجرح دانش‌آموز به سبک فیلم‌های رزمی!

«در پی دریافت گزارشی مبنی بر وقوع تنبیه بدنی در یکی از مدارس این شهر بلافاصله تیمی متشکل از چند نفر از کارشناسان این اداره در مدرسه مربوطه حاضر و مأمور بررسی و

ضرب وجرح دانش آموز به سبک فیلم های رزمی!

عبارات مهم : آموزش

«در پی دریافت گزارشی مبنی بر وقوع تنبیه بدنی در یکی از مدارس این شهر بلافاصله تیمی متشکل از چند نفر از کارشناسان این اداره در مدرسه مربوطه حاضر و مأمور بررسی و پیگیری به این اتفاق شدند. با توجه به گزارش اولیه این اتفاق که سه شنبه هفدهم بهمن ۹۶ روی داد، این دانش آموز دچار صدمه دیدگی از ناحیه بینی شده است و خانواده دانش آموز شاکی معلم مزبور شدند.»

«این چندمین بار است که در یک ماه اخیر، ماجرای تنبیه بدنی دانش آموزان، از اینترنت و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … سردرمی آورد. این بار داستان دانش آموزی روایت می شود که در پایه نهم یکی از مدارس زرین دشت، دچار شکستگی بینی و آسیب به دندان ها و شبکیه چشم شده است است!»

به گزارش روزنامه ایران، با این مقدمه نوشت: «شواهد نشان می دهد که این دانش آموز هم شبیه همان دانش آموز مشهدی، قربانی خشم معلمی شده است است که همه چیز در نهایت با این جمله آموزش و پرورش که «در دست پیگیری است!» ختم به خیر می شود! ولی افکار عمومی با هر بار تکرار این اتفاق، از مسئولان می پرسد که چگونه می شود، در کشوری که تنبیه بدنی دانش آموزانش ممنوع اعلام شده، هر از گاهی یک دانش آموز با بدنی کبود و زخمی، راهی منزل ارزش شود؟ آیا ماجرایی که با تصویر العمل هایی تند و تیز مسئولان روبه رو شده است و مجازات هایی هم جهت تنبیه کنندگان آینده نگری می شود، بدون کوچک ترین ترسی، بارها و بارها اتفاق می افتد و آیا به صرف اخراج یک معلم متخلف، می توان امیدوار بود که دست هیچ معلم دیگری به روی دانش آموزان بلند نشود که اگر این بود، طی یک هفته نباید، دو خبر مشابه سر از رسانه های کشور درمی آورد!

ضرب‌وجرح دانش‌آموز به سبک فیلم‌های رزمی!

شکایت خانواده و ارسال پرونده به دادگاه

در این ماجرا مدیر آموزش و پرورش شهرستان زرین دشت هم شبیه سایر مدیران، حرف هایش را با یک جمله پر تکرار شروع می کند: «پرونده تنبیه بدنی یک دانش آموز این شهرستان در حال پیگیری است.»

«در پی دریافت گزارشی مبنی بر وقوع تنبیه بدنی در یکی از مدارس این شهر بلافاصله تیمی متشکل از چند نفر از کارشناسان این اداره در مدرسه مربوطه حاضر و مأمور بررسی و

غلامحسین امانت می گوید: «در پی دریافت گزارشی مبنی بر وقوع تنبیه بدنی در یکی از مدارس این شهر بلافاصله تیمی متشکل از چند نفر از کارشناسان این اداره در مدرسه مربوطه حاضر و مأمور بررسی و پیگیری به این اتفاق شدند. با توجه به گزارش اولیه این اتفاق که سه شنبه هفدهم بهمن ۹۶ روی داد، این دانش آموز دچار صدمه دیدگی از ناحیه بینی شده است و خانواده دانش آموز شاکی معلم مزبور شدند.»

وی از شکایت خانواده و ارسال پرونده به دادگاه خبر داده و تأکید می کند: «این خانواده با مراجعه به نیروی انتظامی از معلم مربوطه شاکی و پرونده ای تشکیل و به دادگاه ارسال شده است هست. هم اینک با توجه به تشکیل پرونده در دادگاه، منتظر مشخص شدن نتیجه هستیم و قطعاً آموزش و پرورش نیز عنوان را از طریق مراجع ذیصلاح پیگیری خواهد کرد.»

وی ضمن ابراز تأسف از وقوع چنین اتفاق ای در این شهر با بیان این که این گونه اتفاقات در مدارس روالی مستمر نیست و به ندرت شاهد وقوع چنین حوادثی هستیم، می گوید: هتک حرمت به ساحت معلم و دانش آموز هر چند اندک هم باشد بسیار حساس و خط قرمز ماست.

ضرب‌وجرح دانش‌آموز به سبک فیلم‌های رزمی!

در این میان البته شنیدن استعفای مدیری که خبر تنبیه دانش آموز مدرسه اش را دیر اطلاع رسانی کرده بود، هم جالب توجه هست. خبر این بود:« مدیر یکی از مدارس غیر دولتی مشهد به علت تأخیر در اطلاع رسانی تنبیه یکی از دانش آموزان کلاس نهمی به آموزش و پرورش و خانواده این دانش آموز استعفا کرد که با آن موافقت شد.»

واژه های کلیدی: آموزش | تنبیه | پرونده | دادگاه | خانواده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs