نفرت داشتن از وکالت تسهیلات تسهیلات مسکن

نفرت داشتن از: وکالت تسهیلات تسهیلات مسکن اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی تسهیلات بانکی بازنشستگان کشوری زیاد کردن می‌یابد

مدیرعامل صندوق بازنشستگی از زیاد کردن تسهیلات بانکی جهت بازنشستگان کشوری خبر داد. 

تسهیلات بانکی بازنشستگان کشوری زیاد کردن می‌یابد

تسهیلات بانکی بازنشستگان کشوری زیاد کردن می یابد

عبارات مهم : ایران

مدیرعامل صندوق بازنشستگی از زیاد کردن تسهیلات بانکی جهت بازنشستگان کشوری خبر داد.

به گزارش ایلنا؛ جمشید تقی زاده در نشست یکسان با مدیرعامل و مدیران ارشد بانک صادرات کشور عزیزمان ایران اظهارداشت: این صندوق با یک میلیون و ۳۷۰ هزار بازنشسته فرهیخته کشوری که زمانی در دستگاه های متفاوت دولتی مشغول به کار بودند از سطح رییس جمهور و سران بزرگ نظام تا کارمندان دولت سروکار دارد و این نشان از جامعه مخاطب خاصی است که ما باید به آنها خدمات ارائه کنیم.

تقی زاده با تاکید بر اینکه کسب رضایت جامعه مخاطب صندوق بازنشستگی کشوری نشان از اثرگذاری و موفقیت ما خواهد بود، گفت: اوضاع حقوق بازنشستگان کشوری چندان مناسب نیست و بخش قابل توجهی از جمعیت تحت پوشش بین یک میلیون و ۵۰۰ هزار تا ۲ میلیون تومان حقوق دریافت می کنند که این عدد بسیار پایینی در برابر هزینه های زندگی است.

تسهیلات بانکی بازنشستگان کشوری زیاد کردن می‌یابد

وی گفت: صندوق بازنشستگی کشوری انتظار دارد که مسوولان و نهادهای ذیربط و همکار، توجه بیشتری به این بخش از جامعه داشته باشند تا از اوضاع کنونی خارج شویم. ما نیازمند این هستیم که نگاه تازه ای به بازنشستگان و صندوق های بازنشستگی صورت گیرد و تلاش ما در دوره تازه ایجاد همین نگاه تازه است.

تقی زاده تاکید کرد: هدایت هلدینگ ها و شرکت های تابعه به سمت اجرای حاکمیت شرکتی، خروج از سبد وزنی و وارد شدن به سبدهای غیروزنی و حضور فعال در بازار پول و سرمایه، تشکیل دبیرخانه صندوق های بازنشستگی آسیایی و تعامل و همکاری با صندوق ها در سطح آسیا به منظور هم افزایی و استفاده از ظرفیت های موجود از نفت، گاز و پتروشیمی گرفته تا گردشگری و حرکت در جهت صندوق های بزرگی که اکنون حرف نخست را در اقتصاد بسیاری از کشورها از جمله ژاپن و نروژ می زنند از جمله برنامه هایی است که در نگاه تازه به صندوق بازنشستگی کشوری شاهد آن خواهیم بود.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی از زیاد کردن تسهیلات بانکی جهت بازنشستگان کشوری خبر داد. 

وی با اشاره به شرایط گذشته صندوق بازنشستگی کشوری، گفت: سرمایه گذاری نشدن منابع حاصل از جمع آوری کسورات بازنشستگی، انجام سرمایه گذاری های زیان ده و واگذاری شرکت های ضررده از سوی دولت در قالب رد دیون و پرسشها و چالش های مربوط به قوانین وضع شده، همگی باعث شده است تا شرایط کنونی ایجاد شود.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، با تقدیر از بانک صادرات کشور عزیزمان ایران به علت تلاش ها و همکاری نزدیک مدیران این بانک با صندوق بازنشستگی کشوری و خدمات ارائه شده است به بازنشستگان کشوری، اظهار داشت: با همه تلاش های انجام شده، باید جهت آینده تصمیم های تازه ای گرفته شود تا بازنشستگان از خدمات بهتری برخوردار شوند که حضور آقای صیدی در سمت مدیرعاملی بانک صادرات با توجه به سابقه و توانمندی های ایشان، امید ارائه خدمات بهتر را در دل همه ما زنده می کند.

تقی زاده گفت: انتظار و خواست ما از بانک صادرات کشور عزیزمان ایران تجمیع خدمات گذشته و تازه در قالب یک تفاهم نامه یکسان است تا حامل خبرهای خوش و تازه ای جهت خانواده بازنشستگان کشوری باشد.

تسهیلات بانکی بازنشستگان کشوری زیاد کردن می‌یابد

وی با تاکید بر ضرورت اجرای طرح های فرهنگی و اجتماعی جهت نزدیک شدن خانواده ها به بازنشستگان و بازگرداندن این عزیزان به جمع خانواده، گفت: مشورت های بسیاری با بخش های متفاوت صورت گرفته هست. دستگاه های اجرایی نباید بازنشستگان را بعد از آخر وقت اشتغال به حال خود رها کنند. قطعا صندوق بازنشستگی به تنهایی امکان ارائه خدمات متنوع و مناسب را به جمعیت نشانه ندارد و نیازمند همکاری همه دستگاه های و نهادها است.

مدیر عامل بانک صادرات کشور عزیزمان ایران نیز در این نشست، تقی زاده را فردی خوشنام و شخصیتی استراتژیست جهت نظام و کشور دانست و گفت: با حضور تیم مدیریتی تازه صندوق بازنشستگی کشوری و آقای نجات امینی معاون سرمایه گذاری و امور اقتصادی صندوق که یکی از اشخاص موفق اقتصادی هستند، می توان به آینده صندوق بازنشستگی کشوری امیدوار بود.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی از زیاد کردن تسهیلات بانکی جهت بازنشستگان کشوری خبر داد. 

حجت الله صیدی همچنین اظهارداشت: بانک صادرات کشور عزیزمان ایران کار دشواری در پیش رو دارد و هماهنگی منابع و مصارف که بخشی نیز صرف مطالبات می شود، بسیار سخت هست؛ ولی هنگامی که در جریان شرایط و عملکرد صندوق بازنشستگی کشوری قرار می گیریم، متوجه فاصله مشکل کار بانک با صندوق می شویم که انصافاً کار بسیار مشکل است.

صیدی با اشاره به حدود ۳۰ هزار بازنشسته در مجموعه بانک صادرات، تصریح کرد: دوران بازنشستگی، دوران بسیار عجیب و خاصی است که توان فرد کم کردن پیدا می کند ولی هزینه ها و انتظارات از وی زیاد کردن می یابد. هزینه معیشت، درمان و سلامتی، ازدواج و تحصیل فرزندان، نوه ها با درآمدهای پایین، سخت است.

تسهیلات بانکی بازنشستگان کشوری زیاد کردن می‌یابد

وی با تاکید بر اینکه بانک صادرات همواره در تلاش جهت ارائه خدمات در ارزش بازنشستگان کشوری و کمک به اصلاح حداقلی اوضاع این عزیزان بوده هست، گفت: بانک صادرات کشور عزیزمان ایران با دو هزار و ۳۳۰ شعبه در سراسر کشور، همواره تلاش کرده تا به سمت تکریم از بازنشستگان حرکن کند و به همین علت اصلاح خدمات فعلی و طراحی خدمات جدیدتر به بازنشستگان و صندوق بازنشستگی کشوری را حتما در دستور کار قرار خواهد داد.

صیدی با بیان اینکه خدمات بانک صادرات کشور عزیزمان ایران به صندوق بازنشستگی کشوری بعد از مطالعه و بررسی های مورد نیاز و توانایی اجرایی شدن اعلام خواهد شد، ادامه داد: در این قالب می توان نسبت به زیاد کردن میزان و تعداد سهمیه وام مهم بازنشستگان کشوری جهت سال جاری، سقف اعتبارات صندوق، از بین بردن کارمزد از دسته چک های بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری، تلاش جهت ایجاد جذابیت های مالی و سرمایه گذاری بازنشستگان در بانک صادرات، تخصیص داده شده است شعب خاص بازنشستگان و… مطالعه و بررسی کرد و بعد از قابل اجرا شدن، در قالب تفاهم نامه آن را عملیاتی و اعلام کرد.

وی تاکید کرد: زیاد کردن تعاملات طرفین، منافع بانک صادرات و صندوق بازنشستگی کشوری و در نتیجه بازنشستگان عزیز را تامین می کند و از این همکاری هر دو طرف سود خواهند برد.

امین پورذاکری، سرپرست معاونت مالی و اداری صندوق بازنشستگی کشوری نیز در سخنانی با قدردانی از همکاری و تلاش های بانک صادرات کشور عزیزمان ایران در سال های اخیر، گفت: زیاد کردن تعداد و میزان تسهیلات وام ۴ میلیون تومانی که با ۱۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار جهت سال ۹۶ همچنان در حال پرداخت هست، زیاد کردن اعتبارات پرداختی ماهانه، از بین بردن کارمزد صدور چک بازنشستگان و … از جمله درخواست هایی است که باید جهت امسال مورد توجه قرار گیرد.

پورذاکری گفت: صندوق بازنشستگی کشوری با توجه به پرسشها این صندوق و بازنشستگان عزیز تحت پوشش تلاش می کند تا از توان و ظرفیت حداکثری خود و بانک صادرات استفاده کند. نجات امینی، معاون سرمایه گذاری و امور اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری نیز در سخنانی با اشاره به همکاری و تعاملات مناسب بانک صادرات با این صندوق گفت: حدود ۲۰۰ بنگاه اقتصادی مربوط به صندوق بازنشستگی کشوری است که از این تعداد چهار بنگاه اقتصادی به علت بدهی به بانک صادرات دچار مسئله هستند که در صورت همکاری بانک عامل که تاکنون بسیار قابل توجه بوده هست، می توان آن ها را از شرایط کنونی خارج کرد.

واژه های کلیدی: ایران | صندوق | همکاری | صادرات | اقتصادی | بازنشستگی | بازنشستگان | حقوق بازنشستگان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs